Технооптторг-Трейд і Petlas спільно візьмуть участь у виставці АГРО-2018

Провідний постачальник шин в Україні компанія «Технооптторг-Трейд» протягом багатьох років бере участь в найбільших виставкових заходах, і майбутня міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018» не стала винятком.

Технооптторг-Трейд представить шини турецького виробника PetlasЦього разу на виставковому стенді Технооптторг-Трейд будуть представлені шини провідного турецького виробника Petlas. До експозиції увійдуть шини для тракторів, комбайнів, причіпних пристроїв та іншої сучасної сільськогосподарської і дорожньо-будівельної техніки.

Виставка проходитиме з 6 по 9 червня на території НК «Експоцентр України» за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1. Беручи участь в даному виставковому заході, ми хочемо познайомити власників техніки з асортиментом і високою якістю шин ТМ Petlas.

Розташування виставкового стенду

Схема розташування стенду Технооптторг-Трейд

Якщо Ви шукайте надійного постачальника шин з розвиненою мережею філій, якісним товарним асортиментом, кваліфікованою командою співробітників, тоді ми запрошуємо Вас до нашого виставкового стенду. Тут Вас чекає теплий прийом, допомога фахівців в підборі шин і приємне спілкування.