Сільськогосподарські шини Ozka. Новини Технооптторг-Трейд

OZKA – надійні сільськогосподарські шини

Успішна участь компанії Технооптторг-Трейд в виставці «Зернові технології 2017» ознаменувалась презентацією нового бренду сільськогосподарських і промислових шин – OZKA (Озка). Це бренд турецької компанії OZKA LASTİK (Озка Ластик), що займає на внутрішньому ринку лідируючі позиції з виробництва шин для сільськогосподарської техніки. Починаючи з минулого року Технооптторг-Трейд, будучи офіційним дилером OZKA LASTİK, поставляє в Україну сільськогосподарські шини OZKA.

Сельскохозяйственные шины Ozka, новый бренд от турецкого прозводителя. Новости Технооптторг-Трейд

Хоч сільськогосподарські шини OZKA відносно недавно з’явилися на ринку України, але вже багато аграріїв використовують їх на своїй техніці. Висока якість за оптимальною ціною – так встигли себе зарекомендувати покришки Ozka серед українських споживачів шинної продукції. Головною відмінністю продукції цього бренду є надзвичайно міцне бортове кільце і висока міцність каркасу. На сьогоднішній день Технооптторг-Трейд пропонує своїм споживачам більше 30 типорозмірів шин ТМ Озка. Розмірний ряд буде постійно поповнюватися.

Производство шин Ozka. Новости Технооптторг-Трейд

Індустріальні та сільськогосподарські шини OZKA – продукція високої якості.

OZKA LASTİK з особливою увагою ставиться до якості своєї продукції. Всі шини цього виробника відповідають міжнародним стандартам TSE, ETRTO, ECE та експортуються в багато країн Європи і Близького Сходу. Прийнята на заводі система управління якістю за стандартами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 і система управління ISO 27001, гарантує якість і безпеку продукту на всіх етапах технологічного процесу, починаючи з підготовки сировини для виробництва і закінчуючи відвантаженням.

Международные стандарты качества шин Ozka. Новости Технооптторг-Трейд

Коротка історична довідка.

Главный офис предприятия Ozka Lastik. Новости Технооптторг-ТрейдOZKA LASTİK засноване в 1994 році як підприємство з відновлення протектора індустріальних і вантажних шин. Через 10 років в будівлі нової фабрики було запущено виробництво шин для: садового обладнання, мікроавтобусів і легких вантажівок, причепів, тракторних шин, важких будівельних машин, зернозбиральних комбайнів, навантажувачів і бронетранспортерів / військових вантажівок. Так, починаючи з 2004 року, налагоджується масовий випуск шин.
Стрімко збільшуючи інвестиції в виробництво, дуже скоро в модельний ряд були додані сільськогосподарські шини радіальної конструкції, що зробило даного виробника одним з найбільших в країні.
Виробник дотримується філософії “люди – наріжний камінь стабільного зростання”.
Відображенням цього факту є систематичне підвищення кваліфікації працівників шляхом участі у виставках, проведення семінарів, впровадження навчальних програм.