Модельний ряд покришок ТМ Continental був поповнений і тепер в ньому з'явилися всесезонні шини Eurovan A/S 365

General Tire Eurovan A/S 365 – довгоочікуване поповнення в ряду всесезонних шин Continental

Компанія Continental відома своїми примхами. До цього дня розробники бренду зовсім не визнавали актуальні тенденції на ринку. А вони свідчать про наступне: все більше виробників акцентує увагу на створенні шин для всесезонного використання.

Бренд тримався довго, але здався буквально на днях. Компанія представила нову модель шин Continental AllSeasonContact, призначених для використання цілий рік.

Однак, як відомо, дочірня фірма General Tire ніколи не «цуралася» створенням всесезонних моделей. І цей сезон не став винятком. Зовсім недавно компанія представила нові, ексклюзивні шини Eurovan A/S 365, які істотне розширили асортимент брендових всесезонок. Нагадаємо, ще на початку року фірма порадувала всіх автовласників інноваційною моделлю всесезонних коліс Altimax A/S 365.

Компанія Continental все ж поповнила модельний ряд всесезонок, додавши в нього шини Eurovan A/S 365Як зазначив виробник, нові оригінальні моделі автошин повністю оптимізовані для водіння на дорожніх покриттях при будь-яких погодних умовах – взимку і влітку. При цьому представники компанії відзначили головні особливості новоствореної моделі:
• опірність такого явища як аквапланінгу значно збільшилася;
• відмінні показники стійкості при їзді на мокрих покриттях;
• збільшення ефективності гальмування на снігових дорогах.

Іншими словами, будь-які кліматичні сюрпризи не стануть для водіїв несподіванкою. Шини марковані спеціальними символами «M + S» і альпійським значком, що підтверджує безпеку їх використання на зимових дорогах.

Модель Eurovan A/S 365 випускається в дванадцяти типорозмірах і призначена для невеликих автобусів і фургонів легковантажного типу. На вибір покупця – три швидкісних індексу (R, H і T).

Джерело: Shina Guide