Графік роботи: Пн.-Пт. з 9-00 до 17-30
Гаряча лінія Технооптторг-Трейд
067 233 29 61

Nokian Tyres

Nokian Tyres - це фінська компанія, що спеціалізується на виробництві шин для різних видів транспортних засобів, зокрема для легкових автомобілів, вантажівок та сільськогосподарської техніки. Основана у 1988 році, вона стала відомою своєю експертизою у виробництві зимових шин, які відповідають високим стандартам безпеки і ефективності.

Nokian Tyres є найпівнічнішим у світі виробником шин, який пропонує спокій та впевненість за будь-яких умов. Ноу-хау компанії базуються на скандинавському корінні та цінностях. Гарантія стабільної безпеки та екологічності протягом всього життєвого циклу - завдання, які виконують шини Nokian для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки.

Історія виробника шин сягає на більш ніж 100 років в минуле. Сьогодні досвід, накопичений за багато десятиліть, можна побачити в новинках, які гарантують безпечне і впевнене керування для мільйонів автомобілістів. Основна продукція виробляється на заводі у м. Нокіа (Фінляндія). Окремі продукти виробляються за договором підряду на заводах, рівень якості яких відповідає високим стандартам компанії Nokian Tyres.

Nokian Tyres