Вибір шин: літній сезон – зимові клопоти

Для більшості автовласників літо – це прекрасна пора відпусток і захоплюючих далеких поїздок. А чи можна взимку отримувати від подорожей на автомобілі таке ж задоволення, як і влітку, або ж зима – це дискомфорт від холоду, слизької дороги та мокрого снігу? Виявляється, можна – достатньо лише підібрати правильні зимові шини.

Ні для кого вже не секрет, що від встановлених на вашому автомобілі шин залежить дуже багато. Те, як добре авто буде гальмувати і наскільки жваво розганятися, наскільки м’яким і плавним буде хід, чи добре машина буде слухатися рульових команд – все це лише невелика частина тих характеристик, на які впливають покришки. І якщо влітку про ефективність гальмування згадують не так вже й часто (зазвичай в дощ), то взимку це критерій номер один, особливо для тих автовласників, які цінують свою безпеку. Тому задуматися над тим, які шини ви будете купувати напередодні найближчого зимового сезону, варто вже зараз.

Одним зі світових лідерів у виробництві шин зараз є японська компанія Bridgestone. Зрівнятися з нею в інноваційності та кількості усіляких ноу-хау, інтегрованих в покришки, зможуть одиниці. Інженери з Бріджстоун почали відходити від загальноприйнятих понять про зимові шини ще з вісімдесятих років. Саме тоді й зародилася знаменита сьогодні на весь світ серія Blizzak.

Основною фішкою зимових шин Blizzak є те, що в них застосований особливий склад гумової суміші, який називається Multicell Compound (приблизний переклад: «склад з безліччю осередків»). Поверхня протектора такої шини працює як пориста губка і вбирає в себе плівку води, що утворюється між зледенілій дорогою і покришкою, тим самим поліпшуючи зчеплення автомобіля з дорогою в зимовий час. У звичайних зимових покришках такий ефект досягається за допомогою ламелей (прорізів в блоках протектора), однак у них є свій недолік – у міру зносу шини глибина ламелей зменшується, і відповідно, чим старше шина, тим гірше зчеплення і тим менш безпечним стає водіння. Для гуми Blizzak знос практично не страшний, адже коли стираються одні пори, відкриваються нові. Таким чином, завдяки пористій структурі зимові шини Bridgestone зберігають свої характеристики протягом усього терміну служби.

Українські водії вже встигли гідно оцінити ці покришки, про що можна судити по великій популярності таких моделей, як  Bridgestone Blizzak Revo-GZ (для легкових автомобілів) і Bridgestone DM-V1 (для позашляховиків і SUV). А нещодавно Bridgestone оновив свою зимову лінійку, випустивши моделі VRX і DM-V2, в яких застосована вдосконалена суміш Multicell Compound.

Загалом, підбираючи зимові шини, не варто оминати увагою продукцію цієї торгової марки, тим більше що шини Bridgestone виробляються з урахуванням особливостей українських доріг і мають підвищений запас міцності.

До зими ще далеко, і купувати покришки прямо зараз немає ніякої необхідності – найкраще робити це у вересні, коли на складах шинних продавців вже є свіжі надходження і їх асортимент максимально повний.

Здійснити покупку зимових покришок Bridgestone найкраще в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Справа в тому, що в даному випадку термін «інтернет-магазин» не повною мірою відображає спрямованість цього сайту. Це, швидше, шинний інтернет-портал, скориставшись яким можна не тільки купити автомобільні шини, але й почерпнути багато корисних відомостей. Довідкова інформація, огляди, тести, новини шинного ринку – все це в надлишку присутній на Prokoleso. Якщо ж говорити про цей сайт як про інтернет-магазині, потрібно відзначити той факт, що це офіційний магазин компанії «Технооптторг Трейд», яка є офіційним представником Bridgestone в Україні. Тому, купивши в Prokoleso.ua шини цієї торгової марки, ви отримаєте повну гарантію на них.

Зробивши замовлення на Prokoleso.ua, забрати його можна без плати за доставку в будь-якому торгово-сервісному центрі «Твоя Шина» або в будь-який з безлічі авторизованих точок видачі, а щоб не втрачати часу в черзі на монтажний пост, можна скористатися послугою онлайн-запису на шиномонтаж. Якщо ж ви не звикли купувати в інтернеті, то зробити покупку за вигідною інтернет-ціною можна в будь-якому магазині «Твоя Шина» в Києві, Дніпропетровську, Черкасах, Львові, Херсоні або Запоріжжя. А на всі виниклі питання вам дадуть відповідь фахівці інформаційного центру за номером 0-800-303-336 (безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів по Україні).

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply