Оновлені шини Cordiant Snow Cross протестували експерти

Популярная модель шини Cordiant Snow Cross зовсім недавно зазнала значних змін:

 • Доопрацьована конструкція протектора для ефективного утримання шипів.

  Зовнішній м’який шар став стійкішим до дії низьких температур і зносу, а жорсткий внутрішній шар протектора ще більше ущільнений, завдяки чому перешкоджає випаданню шипів під час руху.


 • Застосована нова зелена суміш CORE-FIX зі збільшеним вмістом сіліки.

  У Snow Cross збільшений вміст сіліки Як результат покришка може експлуатуватися в температурному діапазоні з -45 ° С до -53 ° С. Завдяки цьому шини пом’якшали і ефективнішими при їх експлуатації в умовах екстремально низьких температур. Також поліпшено зчіпні характеристики на зледенілій, засніженій і мокрій дорозі.


 • Проектор оснащений алюмінієвими шипами нового покоління SPIKE-COR.

  Шипи нового покоління SPIKE-COR Надійне утримання шипів в шині забезпечується особливою його формою у вигляді гантелі. Твердосплавні восьмигранні вставки, виготовлені з карбіду вольфраму, покращують зачеплення на крижаній поверхні.


Відео тест-драйва Cordiant Snow

Протектор Cordiant Snow Cross

Без зміни залишився направлений малюнок.
Малюнок протектора з заданим напрямом, що розходиться променями від центру шини, видавлює сніг і воду з плями контакту шини з дорогою.
Протектор Cordiant Snow Cross
Додатково, є канавки середнього ребра, що розділяють елементи не на повну глибину і бічні канавками, що широко відкриваються, дозволяють протектору самоочищатися і відводити з-під колеса шар сніжно-водяній каші, покращуючи показники опору слашпленінгу (ковзання по сльоті).
Несиметрично розташованих 16 рядів шипів, поперемінно вступають в контакт з дорогою. Таким чином, в зоні контакту постійно знаходяться не менше 10 шипів, надійно утримують шину на льоду.

 

Типоразміри Snow Cross

Для багатьох покупців приємною новиною стане розширений розмірний ряд Сноу Крос. Тепер зимові покришки Snow Cross зможуть придбати також власники кросоверів і позашляховиків. Всього в продаж надійде 25 типорозмірів, з яких 13 посилених розмірів призначених для автомобілів класу CUV / SUV.

 

Тест шин Cordiant Snow Cross короткий огляд

Для ознайомлення з експлуатаційними характеристиками оновленої моделі фахівці автомобільного видання «Автопанорама» протестували покришки Сноу Крос на дорогах загального користування карельської Сортавали і на засніженому полігоні, який організатори підготували на території колишнього аеродрому в селищі Хелюля.

Тестування шин Snow Cross

 

Характеристики Cordiant Snow Cross на льоду

Як відзначають експерти, в ході проведення тесту, в порівнянні з попередньою своєю моделлю, шина показала поліпшені характеристики на льоду.

 • Скорочено гальмівний шлях на 8% (при уповільненні з 30 км/год до 5 км/год)
 • Покращено розгін на льоду 3,7% (з 5 км/год до 30 км/ч)
 • Покращився час проходження кола на 6%

Поведінка Cordiant Snow Cross на снігу

Відзначилася модель Snow Cross і на вкатанному снігу, показавши стабільну і адекватну поведінка при проходженні «змійки». М’яка гума протектора забезпечує відмінне зчеплення з вкатанною сніговою поверхнею дороги, а агресивні лінії малюнка протектора і Z образні ламелі допомагають шині чіплятися за траєкторію.
Характеристики Cordiant Snow Cross на льоду

 

Комфорт Cordiant Snow Cross при русі по асфальту

При русі по сухій дорозі відзначений порівняно низький рівень шуму, як для шипованої гуми і навіть на швидкості 80 км/год чути лише незначний гул від дороги. Великим плюсом виявилася відмінна курсова стійкість.
В ході випробувань відзначена і висока зносостійкість шин Snow Cross. Шипи Spike-Cor, від відомого фінського виробника Scason, мають особливу форму, яка перешкоджає їх втраті під час руху. Ще один приємний момент, на якому зроблено акцент маркетологами компанії, це вартість шини. При всіх перевагах, на які звертають увагу експерти, ціна Snow Cross за одиницю буде в кілька разів нижче преміальної продукції.

 

Джерело: «Автопанорама». Василь Сергєєв