Продаж акцій відомого російського шинного виробника Kumho Tire

Новий власник Kumho Tire стане відомий в серпні

Протягом останніх кількох місяців актуальним продовжує залишатися питання про продаж акцій відомого корейського шинного виробника Kumho Tire. Кому буде належати Kumho, поки не знають ні кредитори компанії, а це кілька банків Кореї, ні глава холдингу Kumho Asiana Group, що складається з 27 компаній різних галузей промисловості, Парк Сем Коо.

Вперше інформацію про швидкий продаж опублікувало видання Korea Herald. За її даними серед можливих покупців кілька відомих імен в шинному світі, а саме, Continental, ChemChina (власник Pirelli) і Michelin. Однак жодна із зацікавлених сторін не давала жодних коментарів щодо можливості придбання компанії.
Серед можливих сценаріїв розвитку подій існує і варіант, що Парк Сем Коо все ж зуміє зберегти контроль над «своїм дітищем». Для цього йому буде потрібно заплатити досить велику суму кредиторам, а саме, 1 трильйон вон або 863 мільйони доларів.

За попередніми даними, Continental був готовий викласти трохи меншу суму, 730 мільйонів доларів. Однак після появи в пресі перших відомостей про можливий продаж, вартість акцій відразу зросла на 10%. Не виключено, що в результаті торгів, які можуть відбутися в кінці серпня, за компанію буде виручено 1,5 трильйона вон, а список претендентів на придбання поповниться японським Bridgestone. Такий інтерес не випадковий, оскільки на сьогоднішній день Kumho володіє заводами в декількох країнах, включаючи Китай, має широку мережу збуту шинної продукції. Чи захоче Парк Сем Коо скористатися своїми переважними правами чи ні, ми дізнаємося в серпні.