Kumho представила нові моделі шин

Компанія Kumho представила вдосконалену модель шин Ecsta Le Sport KU39C з технологією Run-Flat, яка дозволяє проїхати значну відстань (до 80 км) на швидкості, не вище 80 км/год. У новій моделі для автомобілів класу люкс були покращені важливі характеристики: керованість, зчеплення на великих швидкостях, стійкість. На даний момент KU39C буде доступна в 3 типорозмірах.

Вдалося познайомитися і з новинками нового зимового сезону WinterCraft WP 71 і Kumho WinterCraft SUV ice WS31, створені для кросоверів і позашляховиків.

WinterCraft WP 71 – високопродуктивні шини для зимового сезону. Оптимізований дизайн протектора забезпечить хорошу керованість на мокрій і сухій дорозі, а також тривалий термін служби. З такою моделлю стабільне проходження поворотів взимку буде забезпечено. Використана унікальна технологія ламелей 3D, за формою нагадують бджолині стільники. Вони максимально сприяють кращому зчепленню в умовах пухкого снігу та обледеніння дороги. Доступна модель буде в 42 типорозмірах з індексами швидкості H, V і W.

WinterCraft SUV ice WS31 – гума з можливістю шипування, що має інноваційний компаунд, який забезпечує максимальну продуктивність на дорозі, вкритій кригою. Ламелі, розташовані асиметрично забезпечать ефективне гальмування і поліпшують зчеплення. Доступна модель в 14 типорозмірах з індексом швидкості Т і Н.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply