Kumho Crugen HT51 отримали зимову маркування 3PMSF

Як повідомили в компанії Kumho, нові покришки Crugen HT51 тепер будуть позиціонуватися не тільки як всесезонні, але і як зимові автошини. Як стало відомо 12 з 35 типорозмірів, вироблених компанією, отримали маркування «альпійська гірка». Це дає можливість Kumho презентувати нову модель Crugen HT51, як зимову.

Дана модель сконструйована для всепогодних умов в жорстких умовах водіння. Призначена для позашляховиків і легких вантажівок, як покришка підвищеної прохідності.

Жорстка конструкція центральних блоків сприяє посиленню стабільності та керованості, що призводить до поліпшеної курсової стійкості.

Чотири центральні канали мають оптимальну форму. Максимальне зчеплення забезпечують 3D – ламелі, які сприяють поліпшеної продуктивності і стійкості на засніжених дорогах. За водовідведення відповідає наявність розгалуженої мережі зиґзаґоподібних канавок, завдяки яким транспортний засіб отримав високу ефективність водіння на мокрому дорожньому покритті. Боковина виконана з елементами сучасного дизайну. Модель має досить високі показники по експлуатації шини на вологій і засніженій дорозі, високий рівень комфорту і низьке шумоутворення. Термін експлуатації значно збільшений.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply