Корпорація Bridgestone вручила нагороди в “Bridgestone Group Awards 2016”

Корпорація Bridgestone оголосила про те, що 30 березня відбулася церемонія нагородження “Bridgestone Group Awards 2016”, яка проводиться з 2008 року.

В рамках премії відзначається внесок всіх організацій і співробітників, що входять до складу корпорації. Це дозволяє зміцнювати почуття єдності серед співробітників, підвищувати інформованість в рамках корпоративної філософії. Нагорода грає важливу роль в досягненні кінцевої, глобальної мети корпорації.

Для обговорення і визначення переможців була створена відбіркова комісія. Цього року нагородження проводилося по 5 категоріям:

– Досягнення,

– Внесок в розвиток суспільства,

– Екологічна досконалість,

– Управління фінансовими ризиками,

– Освіта.

Bridgestone Group Awards – це інструмент управління, який забезпечує конкурентну перевагу і створює цінності для співробітників, клієнтів і суспільства в цілому. Має велике значення для постійного вдосконалення і розробки новітніх технологій на тлі значних змін в операційному середовищі.

Нагороди розподілилися наступним чином.

За внесок в глобальну стратегію бренду Potenza нагороджені Bridgestone Tire Japan Co., Ltd. і Bridgestone Americas Tire, LLC. Нагорода була отримана за розробку і серійний випуск шин POTENZA RE-71R, REGNO GR-XI, GRVⅡ. Компанії вдалося домогтися необхідної продуктивності шин, виконати технічні вимоги по комфорту і тиші, задовольнити вимоги клієнтів. Була створена і використана нова технологія ULTIMAT EYE, яка допомагає досягти кращого тиску на плямі контакту і знизити нерівномірний знос шини.

Друга нагорода в цій номінації дісталася Firestone Building Products Company, LLC за Technology ™ CoreGard (нове покоління в протипожежному захисті). Нова технологія має екологічною стійкістю і вогнестійкими можливостями. Новий продукт CLAD-GARD ™ SA-FR з’явився тільки в 2015 році. У порівнянні зі своїми попередниками він простіше і безпечніше. Це економічно ефективна мембрана, що забезпечує повну гідроізоляцію.

У категорії «Внесок в розвиток суспільства» відзначена Bridgestone (China) Investment Co, Ltd (BSCN) за проект Happy Tangram Education-Support. Компанія протягом тривалого періоду, з 2009 року, надавала підтримку початковим школам, дітям і вчителям, купуючи підручники, а також брала участь в різних заходах в якості волонтерів.

За екологічне досконалість була нагороджена компанія Bridgestone de Costa Rica, S.A. за проект BioMass Boiler. У 2014 році був введений в експлуатацію перший котел на біопаливі, який дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу в два рази шляхом заміни звичайного палива на спеціальне.

У категорії «Управління ризиками» була відзначена компанія Bridgestone Hispania SA за PSM Fire Emergencies User Interface “Fireway” (система оповіщення при пожежі). Система дозволяє миттєво відобразити шляхи евакуації при надходженні через датчики первинних сигналів.

У категорії «Освіта» високою нагородою корпорації була відзначена компанія з Індонезії P.T. Bridgestone Tire за підтримку професійної освіти. Компанія надає безоплатну допомогу випускникам середніх шкіл з технічним ухилом. Щорічно 24 студента мають можливість отримати додаткову професійну освіту і знайти роботу в різних компаніях Індонезії, включаючи Bridgestone.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply