«Кордіант-Восток» підтримує молодих фахівців

20 травня в Омську пройде ярмарок вакансій робочий місць. В рамках даного заходу запланована зустріч представників компанії «Кордіант-Восток» з випускниками профільних училищ.

На підприємстві готові надати умови для проходження практики молодим фахівцям. Як повідомили в прес-службі компанії, тільки в минулому році в «Кордіант-Восток» надали робочі місця молодим фахівцям, які склали 80% від загального числа працевлаштованих.

Додатково молодим фахівцям буде надана можливість підвищити свою освіту в вищих навчальних закладах, а саме в Омській філії МГУТУ ім. Розумовського. Близько 20 співробітників щорічно підвищують свою освіту на спеціальних умовах, при цьому 50% вартості навчання своїх співробітників оплачує «Кордіант-Восток».

Як розповіла Лариса Гришина, генеральний директор компанії, співробітники компанії отримують освіту на заочному відділенні. Кожен студент зможе відпрацювати отримані в вузі знання на підприємстві, так як має повний доступ до інформації, необхідної для навчання.

Дипломні роботи, які виконують студенти, і вони ж співробітники підприємства, курируються наставниками. Велику увагу приділяє компанія соціальній системі. Це матеріальна винагорода за сумлінну працю, матеріальна допомога при народженні дитини, на весілля, на оплату дитячого садка.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply