Концептуальна новинка шини Bridgestone була продемонстрована на Chrysler Portal в Лас-Вегасі. Новини Технооптторг-Трейд

Концептуальні шини Bridgestone з футуристичний дизайном

Успішним показом шин з яскравим футуристичний дизайном від Bridgestone ознаменувалася виставка CES 2017, що відбулася в місті Лас-Вегасі. Концепт нової шини Bridgestone був розроблений для нового електрокара – мінівена Chrysler Portal (Крайслер Портал), що відноситься до рівня 3 автономного водіння, що дозволяє водієві безпечно відводити погляд від дороги, але в надзвичайних ситуаціях вимагає втручання в управління автомобілем.

Відео з виставки CES 2017 Лас-Вегасі. Мінівен Chrysler Portal з новою розробкою від Bridgestone.

При проектуванні протектора і боковини шини розробники американського підрозділу Bridgestone використовували елементи дизайну кузова автомобіля. Концепт Chrysler Portal є баченням розробників того, в якому напрямку може відбуватися розвиток сімейного автотраспорту.

Майк Мартіні, президент збутового напрямку OE. Новини Технооптторг-ТрейдТехнологічні рішення в автомобілебудуванні досить швидко замінюються більш досконалими та ефективними, і основна роль в цій перманентній боротьбі відведена шинам, – зазначає Майк Мартіні (Mike Martini), президент збутового напрямку оригінального устаткування підрозділу Бріджстоун в Америці (Bridgestone Americas Tire Operations). – Шини, як одна з найважливіших складових автомобіля, повинні не просто забезпечити експлуатаційні характеристики, задані виробниками автомобілів, а й відповідати вимогам здатних повністю задовольнити потреби і очікування водіїв.

Концептуальні шини Бріджстоун на мінівені Chrysler Portal. Новини Технооптторг-ТрейдНові концепт-шини розроблені із застосуванням технології, завдяки якій водій може в будь-який момент визначити умови (стан і тип поверхні, по якій рухається автомобіль) в області зіткнення шини з дорогою. Ця технологія моніторингу даних отримала назву CAIS, що розшифровується як Contact Area Information Sensing (переклад з англ. зчитування відомостей з області контакту).