ContiWinterContact TS 860 – Best Buy 2016

Відомий німецький бренд Continental може пишатися своєю останньою розробкою – ContiWinterContact TS 860. Преміальна модель, створена для країн Центральної Європи, здатна забезпечити відмінне зчеплення в різних дорожніх умовах.
Високий рівень безпеки вже встигли оцінити шинні експерти багатьох європейських автомобільних видань. Тижневик Auto Express зазначив універсальні якості даної покришки, яку для доріг Великобританії можна цілком вважати всесезонной.
І хоча зими в Центральній Європі в основному холодні і вологі, експлуатуються зимові шини, як і в інших країнах в період з жовтня по березень. Але і на сухих дорогах дана гума не підведе.

Як відзначили експерти, покришка має вигідне поєднання експлуатаційних характеристик, які доповнюються ефективним використанням палива. Якщо розглядати погодні умови Великобританії, то більшу частину зими водії стикаються з мокрим, сухим і засніженим асфальтом.
Згідно зі статистикою близько 25% аварій на дорогах відбувається на льоду. Найбільш небезпечним вважається так званий чорний лід, який утворюється при постійному коливанні температури в районі 0 °. Як показали результати проведеного тесту, саме ContiWinterContact TS 860 здатна забезпечити максимальну безпеку. Саме тому їй був присуджений титул «Краща покупка 2016».