Continental відкрив новий структурний підрозділ – Continental Tire West Africa (CTWA)

Як стало відомо, компанія Continental вирішила розширити свій вплив в Африці, на південь від Сахари. У зв’язку з цим вводиться новий структурний підрозділ Continental Tire West Africa (CTWA). На сьогоднішній день Continental присутній в 55 країнах, а в компанії працює 208 тисяч осіб.

Центром структурної одиниці стане Гана, а керуючим – Шон Уйс. Основне завдання, яке ставиться перед Continental Tire West Africa, розвиток місцевого ринку. За словами Шона Уйсал, новий підрозділ дозволить розширити канали збуту продукції, збільшити кількість роздрібних точок. У своїй діяльності підрозділ буде створювати нові можливості для автопарків, компаній з прокату, портів, гірничодобувної галузі.

Свою присутність буде здійснюватися через компанію Rainbow Motors, яка має своїх дилерів і склад в Аккрі. Генеральний менеджер з продажу Йохан Лібенберг зазначив, що після успішно створеної моделі підрозділу, яка працює в умовах жорсткої конкуренції в Південній Африці, нова юридична особа дозволить значно розширити можливості в регіоні. Залучаючи старих і нових клієнтів, з’явиться доступ до набагато більш широкому ринку вищої якості. Продуктовий портфель в Африці буде включати практично всі основні шинні сегменти, в тому числі, легкові, легко-вантажні шини, SUV, пікап, комерційні та спеціалізовані.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply