Continental презентуватиме новинки на Internationale Automobil-Ausstellung

У вересні поточного року, а саме в період з 17 по 27 вересня, у німецькому місті Франкфурт-на-Майні, пройде знаменита виставка Internationale Automobil-Ausstellung (IAA), на якій багато компаній, що мають відношення до автопрому, представлять громадськості свої нові продукти і розробки. Не є винятком і один зі світових лідерів в шинній і автомобільної промисловості – компанія Continental.

Для більшості споживачів Континенталь відомий виключно завдяки шинної тематики. Проте виробництво автомобільної гуми це лише мала частина того, чим займається знаменитий німецький холдинг. Conti також є одним з найбільш успішних розробників і виробників систем безпеки, зокрема, для автомобілів марки Mercedes. Своїми успіхами в даній області і планують похвалитися «контіненталевци» на майбутній виставці. За словами голови виконавчої ради Continental Ельмара Дегенхарт (Elmar Degenhart), в основному, новинки, які будуть продемонстровані у вересні, спрямовані на збільшення енергоефективності та безпеки транспортних засобів.

Ну і, звичайно ж, не обійдеться без новинок у шинному модельному ряді. Компанія покаже нову модель класу Ultra High Performance під назвою SportContact 6. Ця ультрапроізводітельная шина є послідовницею моделі ContiSportContact 5P і буде доступна в посадкових діаметрах від 19 дюймів. Про новинку представники компанії говорять поки тільки те, що вона буде забезпечувати неперевершені керованість і зчеплення на швидкостях до 350 км / ч.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply