Continental представить нові шини на виставці «ВУГІЛЛЯ РОСІЇ І МАЙНИНГ – 2016»

Свою нову лінійку шин представить компанія Continental на виставці «Вугілля Росії та Майнінг», яка пройде на початку червня в Новокузнецьку. Тут будуть представлені спеціалізовані покришки для кар’єрної техніки і навантажувачів двох продуктових лінійок EM Master і RDT Master.
Виробництво спеціалізованих покришок зосереджено в Румунії і на російський ринок планується поставити поки чотири типорозміру 29.5R25, 18.00R33, 21.00R33, 24.00R35. Дизайн протектора розроблений таким чином, що створюється рівномірна пляма контакту, зчеплення з дорогою підвищено, а камені і грязь легко видаляються з поверхні покришки.
Також на виставці будуть представлені і інші шини.
Модель General Tire Power Slick з гладким протектором розроблена для гірських транспортних засобів. Боковини виготовлені з міцної гумової суміші, яка дозволяє витримувати можливі пошкодження покришки. Незважаючи на постійне ударну дію, мають тривалий термін служби. Вони ідеально підходять для роботи в кар’єрах, де ймовірність порізів може бути високою.

Линейка шин General Tire производится в ЮАР, где золото добывается в промышленных масштабах, и в Румынии, где они применяются для работы на открытых карьерах.

Также на выставке будет представлена уникальная система ContiPressureCheck, способная в значительной степени повысить эффективность любого автопарка. Преимущество данной системы мониторинга в том, что она контролирует давление в шинах и тем самым обеспечивает безопасность во время выполнения работ. С ее помощью можно сэкономить топливо, и увеличить срок службы. Данная система способна в значительной степени снизить риск отказа шины, сделать использование покрышек более экономичным, сохранить прочность каркаса. Данная система мониторинга совместима со всеми продуктами Continental.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply