Bridgestone виділяє призи на честь нових Олімпійських Ігор

Американське відділення корпорації Bridgestone оголосило про запуск нового проекту, приуроченого до початку Олімпійських Ігор, які пройдуть цього року в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня. Розрахований проект на американську роздрібну мережу, а це близько 5 тисяч дилерів.
З 20 червня буде запущена нова навчальна програма з розділами за курсом історії Олімпійських Ігор, інтерактивний курс з шинної продукції та ін. Всіх дилерів, які пройдуть дане навчання, чекає програма винагороди за типом тоталізатора, з 25 липня по 21 серпня. В якості винагороди дилери зможуть скористатися споживчими знижками, а також у них буде можливість миттєво виграти на придбанні шин Bridgestone. Призи будуть видаватися передплаченими подарунковими золотими, срібними та бронзовими картами Visa на суму до 10 тисяч доларів в день.
За словами Джона Баратта, президента одного з підрозділів Bridgestone Americas, компанія постійно створює нові привабливі і захоплюючі можливості для дилерів і партнерів з продажу. Це дозволяє афілійованим дилерам привнести олімпійський дух в свої магазини.
Згідно з правилами, взяти участь в проекті можуть законні жителі США і округу Колумбія у віці від 18 до 50 років. Переможець визначається щодня випадковим чином. Одина і та ж людина може виграти приз не більше двох разів. З офіційними умовами рекомендується ознайомитися на сайті www.MyBridgestoneEducation.com.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply