Bridgestone удостоєна премії на Reifen 2016 за DriveGuard

Днями остання виставка досягнень шинної промисловості відкрила свою роботу в Ессені. Вже точно відомо, що в такому форматі, як зараз, виставка вже не буде проводитися. Наступного, в 30-й раз, ювілейний Reifen пройде у Франкфурті спільно з Automechanika.
На Reifen 2016 з’їхалася рекордна кількість відвідувачів. Тут представлено 675 експонатів з 43 країн. Площа під експозиції склала 60 тисяч кв.м. Очікувана кількість відвідувачів – 20 тисяч осіб.
У день відкриття Reifen 2016 авторитетним журі були підведені підсумки Innovation Awards і визначені 4 переможця. У номінації «Технології та продукти» за унікальні шини DriveGuard була відзначена торгова марка Bridgestone. Нова розробка компанії заснована на технології Ran-Flat, яка дозволяє після проколу покришки ще близько 80 км продовжувати рух на швидкості 80 км / ч. Безсумнівною перевагою вважається і той факт, що японські шини DriveGuard підлягають вторинній переробці.
Ще одним шинним номінантом стала компанія Michelin за X Line Energy Triple A. Решта два переможця – це 4JET Technologies для SCANNECT і ASE Corghi, (номінації «Сервісні концепції і процес оптимізації» і «Автосервіс»).

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply