Bridgestone тестує IT-систему Telematics

Корпорація Bridgestone спільно з Бразильським перевізником Rapid Transit розпочала перші випробування системи інформування Tirematics.
Ця система являє собою віддалений моніторинг стану шин. Суть роботи програми полягає в вимірюванні повітря і температури автобусних і вантажних покришок, спеціальними датчиками. Дані передаються в режимі онлайн через стільниковий зв’язок.
Таке швидке інформування дозволяє швидко забезпечити операторів цінними даними, що сприяють ефективному і своєчасному виявленню пошкоджень, проколів і порізів шин.
Tirematics ™ надає дуже точну інформацію. Якщо буде зафіксована температура або тиск, що виходять за межі норми, диспетчер служби і водій отримають відповідне попередження. Це дозволить запобігти несподіваним проблемам, пов’язаних з експлуатацією автошин. Завдяки віддаленого моніторингу, не потрібно проводити вимірювання тиску в шинах в ручному режимі.
У свою чергу, система збільшує період експлуатації і зменшує кількість автошин, що підлягають заміні. Разом з тим, впровадження даної системи зменшить витрати, пов’язані з експлуатацією, що призведе до більш ефективної роботи транспортного засобу.