Bridgestone стане спонсором «NZ Road Transport Hero»

Bridgestone New Zealand Ltd. погодилася стати спонсором конкурсу «Дорожній транспортний герой Нової Зеландії», це нагородження організував автотранспортний форум. Нагорода призначена за дії водіїв вантажівок та інших членів дорожнього руху, які намагаються врятувати інших людей від непередбачених небезпечних для життя ситуацій на дорозі, а Bridgestone буде служити в якості спонсора строком на три роки.

«Ми дуже раді, що компанія з такою репутацією як Bridgestone NZ, визнала значимість цієї нагороди і запропонувала надати нам підтримку», заявив Кен Ширлі головний виконавчий керівників в автомобільному транспортному форумі. «Водії комерційних вантажівок, кожен день проїжджають сотні кілометрів, охоплюючи всю Нову Зеландію, тому дорожні транспортні пригоди не рідкість, а ситуації коли чиєсь життя знаходиться в небезпеці і поготів. Іноді за рахунок дій водіїв вдавалося витягати людей буквально з лап смерті. Наш форум вважає, що пора визнати і винагородити хоробрість і холоднокровність водіїв в кризовій ситуації. Саме тому була ініційована дана нагорода, і ми раді, що Bridgestone розділяє наш ентузіазмом в цьому ».

Першу нагороду «NZ Road Transport Hero» вручать на щорічній конференції автомобільного транспортного форуму, яка буде проходити в місті Крайчестер з 27 по 29 серпня.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply