Bridgestone представив нові шини Ecopia MPV-1

Brigestone Ecopia MPV-1Нещодавно індонезійський підрозділ Bridgestone представив нові шини Ecopia MPV-1, які розроблені з урахуванням вимог місцевого ринку.

Маркетингові дослідження показують, що індонезійські водії віддають перевагу якісним і екологічно чистим покришкам, які відрізняються довговічністю, низькою витратою палива і високим рівнем безпеки.

Директор з продажу та маркетингу регіонального відділення Bridgestone Томо Сано (Tomoya Sano) заявив: «Ми раді, що після кількох років розробок і досліджень можемо представити шини Ecopia MPV-1, призначені для автомобілів класу MPV, що дуже популярні в Індонезії. Ці шини об’єднують в собі відмінну міцність і стійкість до стирання, а також дозволяють економити паливо і скорочувати викиди вуглекислого газу ».

При створенні нових шин інженери враховували три основні проблеми, які мають місце у власників автомобілів категорії MPV:

– Ці машини мають збільшений кліренс, тому вони часто втрачають зчеплення при поворотах або зміні смуги руху;

– MPV мають велику вагу, і їх центр тяжіння знаходиться вище, ніж у звичайних легкових автомобілів;

– Машини цієї категорії нерідко використовуються для перевезення великої кількості пасажирів на довгі відстані, при цьому особливе значення має витрата палива.

В процесі работи над Bridgestone Ecopia MPV-1 був розроблений асиметричний малюнок, який багато в чому сприяє поліпшенню керованості і стійкості. Особливий дизайн внутрішньої секції знижує ймовірність виникнення нерівномірного зносу і поліпшує зчеплення при значній завантаженості автомобіля пасажирами. Посилені блоки зовнішньої зони покращують контроль при проходженні поворотів. Метою оптимізації компаунда було зниження виділення тепла, що дозволило зменшити опір коченню і, відповідно, витрати палива.

Bridgestone Ecopia MPV-1 будуть представлені в трьох типоразмірах: 185/70R14, 185/65R15 і 205/65R15.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply