Bridgestone представила нові шини DriveGuard Winter

Літні шини DriveGuard, вироблені корпорацією Bridgestone, в дуже короткі терміни завоювали популярність по всьому світу. Про це свідчать міжнародні нагороди в галузі дизайну та на спеціалізованих виставках, які проходили в цьому році. Нагадаємо, що в основі покришки лежить технологія Run-Flat, що дозволяє на швидкості до 80 км/год проїхати на проколеній автошині близько 80 км. Перевага даної моделі ще і в тому, що DriveGuard можна встановити практично на будь-який автомобіль, оснащений системою TPMS. До появи на ринку цієї новинки шини з технологією Run-Flat були доступні тільки для преміальних автомобілів.
Не зупиняючись на досягнутому успіху, японський виробник порадував водіїв своєю новинкою, а саме, зимовою моделлю DriveGuard Winter.
За словами директора європейського підрозділу Bridgestone Джейка Реншольта, новинка дозволяє підняти рівень безпеки на нову висоту. Дана модель буде затребувана в багатьох регіонах Європи, оскільки допоможе водіям з легкістю впоратися з поставленими завданнями.
Дизайн протектора розроблений на основі Blizzak LM001. Розгалужена система канавок в поєднанні з густою нарізкою ламелей, дозволяють швидко і ефективно працювати на засніженій і обледенілій дорозі. Вибираючи цю модель для зими, автолюбителі отримають відмінне зчеплення, швидку чуйність на повороти керма, хорошу керованість і прекрасний водовідведення із зони контакту.
Спочатку DriveGuard Winter буде доступний в 10 типорозмірах з посадковим діаметром 15-17 дюймів.