Bridgestone Firestone Venezolana CA (BVZ) припинило своє існування

Як стало відомо, відділення корпорації Bridgestone в країнах Латинської Америки оголосило про припинення існування своєї структурної одиниці – Bridgestone Firestone Venezolana CA (BFVZ). Вилучення капіталовкладень відбулося у третьому кварталі 2015 року, тому в поточному році воно не матиме фінансового впливу на Bridgestone Americas.

Угода була досягнута з компанією Corimon Group в рамках деконсолідації активів японської корпорації. Нове підприємство отримало назву Alice Neumáticos de Venezuela і є структурною одиницею Corimon Group.

У прес-релізі, опублікованому на сайті корпорації, відзначено, що Bridgestone пишатися, що мала можливість 62 роки служити венесуельському народу, бажає всіляких гараздів новим керівникам компанії і співробітникам, які цей етап своєї діяльності почнуть під новим керівництвом.

Про компанію Corimon Group відомо, що вона була заснована в 1949 році. Нею був створений один з перших венесуельських заводів. Основний напрямок діяльності – лакофарбова продукція. На даний момент компанія зосереджена на внутрішній ринок, використовує високотехнологічне обладнання, застосовує високі стандарти якості та фінансово стійка.

Також свої капітали в Венесуелі вирішили деконсолідувати Goodyear і Pirelli.
Подібні дії шинних виробників пов’язані зі збитками, яких вони зазнали внаслідок погіршилася макроекономічної атмосфери в Венесуелі і зростаючим обмеженням на конвертацію іноземної валюти. Так, Bridgestone втратила 360 млн. Доларів, Goodyear і Pirelli – 646 і 615 млн. Доларів, відповідно.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply