Bridgestone днями запустить завод в Ульяновську

13 вересня планується стати знаковим для Ульяновської області Росії. Саме в цей день має відбутися важлива подія, про яку ми неодноразово писали – введення в експлуатацію заводу з виготовлення радіальних шин Bridgestone.
Це буде перший завод на території Росії, який буде випускати шини японського концерну. Це є офіційною інформацією, яка розміщена на офіційному сайті Губернатора та Уряду Ульяновської області.
Нагадаємо, що підприємство Bridgestone Tire Manufacturing CIS на 90% належить самій корпорації, і на 10% – Mitsubishi Corporation. Розташований завод у промисловій зоні «Заволжя» і займає 81 га.
Генеральний директор «БМСНГ» Хіромі Танігава зазначив, що потенційні замовники, яких дуже багато на території Росії, з нетерпінням чекають першої партії радіальних шин, що зійшли з конвеєра заводу. Спочатку продукція повинна повністю задовольнити внутрішній ринок, і лише потім вийде на ринок СНД.
Первісне рішення про залучення інвестицій і будівництво заводу було прийнято ще в 2013 році. Планова потужність – 12 тисяч одиниць автошин в день. Інвестори вклали в проект 12,5 мільярдів рублів.