Alliance Tire Group провів семінар з сільгосп шин в Дніпропетровську

Зовсім недавно, а саме 13 липня 2015, компанія «Технооптторг-Трейд», спільно з Alliance Tire Group, провели семінар присвячений шинам аграрної спрямованості. На заході були присутні співробітники обох компаній, які протягом усієї зустрічі обговорювали ситуацію на ринку сільськогосподарських шин в Україні, а також роль компанії «Альянс» в ній.

Відкрив семінар заступник директора «Технооптторг-Трейд» по збуту Дмитро Шабатура. Під час вступної промови він розповів про нинішню ситуацію у вітчизняному аграрному секторі, розповів про специфіку роботи з агропідприємствами, грядущих змін та нововведень, спрямованих на оптимізацію співпраці зі споживачами сільськогосподарських шин. Варто відзначити, що проведення таких заходів в подібному форматі стало традицією для компанії (наприклад, в лютому 2015 пройшов семінар присвячений бренду Bridgestone) і більше того, дозволяє підвищити знання співробітників у галузі сільського господарства та індустріальних шин.

У ролі головного технічного спеціаліста виступив віце-президент компанії ATG з технічних питань доктор Джорд Роней (Dr. George Ronay). Пан Роней розповів про структуру своєї компанії, про плани «Альянсу» на майбутнє, щодо українського ринку. Також присутні на зустрічі змогли познайомитися з новинками в сегменті сільгосп шин, а також отримали відповіді на свої запитання щодо нових технологій Alliance.

Нагадаємо, що даний шинний бренд є широко відомим в агросфері. В основному, завдяки найширшій лінійці шин для спецтехніки, техніки для польових робіт, розсіювачів, зрошувачів і багатьох інших машин. На сьогоднішній день товарна матриця компанії налічує більше однієї тисячі найменувань покришок, і практично кожен день цей список поповнюється новими моделями і модифікаціями шин.

0 Відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете зробити свій внесок!

Leave a Reply