Виробник шин Bridgestone

Шини Bridgestone займають лідируючі позиції у всьому світі. Складно знайти автолюбителя, який би не знав ім’я цього благородного бренду. Фірма відома виробництвом високоякісної автомобільної гуми. Десятки років наполегливої ​​роботи, були націлені на поліпшення виробничого процесу.

Компанія Bridgestone заснована в Японії з невеликого сімейного бізнесу. На сьогоднішній день, вона являє собою велику мультинаціональної корпорацію. Автошини виготовляються для використання на легкових, вантажних машинах, автобусах, літаках, сільськогосподарської та будівельної техніки.

Корпорація має близько 150 заводів, що функціонують в 25-ти країнах по всьому світу. Виготовляються шини обробляються до досконалості на унікальних технічних центрах. Вони піддаються ретельній багатоетапної перевірки.
Цілий комплекс науково-дослідних центрів працює над тим, щоб вироблені товари мали високими якісними і експлуатаційними характеристиками. Бездоганна якість товарів, що застосовуються для шин, забезпечує надійне зчеплення колеса, а значить впевнену, безпечну і комфортну їзду.